HP YAZICI SERVİS

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan TEKNOYEK SERVİS 2012 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.

HP TEKNİK SERVİSİ

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan TEKNOYEK SERVİS 2012 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Sertifikalı ve profesyonel kadromuz 10 çalışandan oluşmaktadır,  bölgesel çözüm ve hizmetler sunmaktayız. 

TEKNOYEK SERVİS organizasyonumuz, kurulduğumuz günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiştir. 

Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

TEKNOYEK SERVİS olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

 

Read 6560 times Last modified on Pazar, 21 Haziran 2015 20:37

Media

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd